Szolgáltatásaink

Könyvkiadás

A könyvkiadás terén szerzett több mint húsz éves tapasztalattal várjuk a Szegedi Tudományegyetemen belüli (áfamentes) és a külső (áfás) megrendeléseket egyaránt. Szakképzett munkatársainkkal, a legújabb szoftverekkel, ofszet és digitális technológiánkkal állunk megrendelőink rendelkezésére. Igény szerint gondoskodunk a kiadványok szöveggondozásáról, teljes körű megtervezéséről, nyomdai kivitelezéséről, terjesztéséről, így a kutatás legújabb eredményei gyorsan, pontosan, zökkenőmentesen juthatnak el az oktatóktól a hallgatókig.

Letöthető táblázatunk a könyvkiadás díjszabását tartalmazza, de vállaljuk szórólapok és egyéb nyomdatermékek tervezését és kivitelezését is. A feltüntetett árak az áfát nem tartalmazzák. A végső ár függ az illusztrációk számától és a kiadvány jellegétől. A részletekkel kapcsolatban forduljon  Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. .

Jegyzetmegrendelő űrlap (pdf)

Az egyetemen belüli megrendelésekhez kérjük, mellékeljék a GMF honlapjáról letölthető 21/a jelű (Kiadás átvezetés) nyomtatványt is.

Nyomdai szolgáltatás

Árjegyzék